Personalizowane kalendarze na każdą okazję.

Planery i terminarze z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Jaka forma reklamy jest praktyczna i przydaje się przez cały rok? Kalendarze reklamowe! Korzysta z nich każdy, ponieważ bardzo ułatwiają organizację pracy oraz życia osobistego. Znajdziesz u nas wiele modeli kalendarzy z nadrukiem. Jednym z nich jest bardzo użyteczny i wielofunkcyjny planer na biurko z logo firmy, dzięki któremu obdarowane nim osoby już nigdy nie zapomną o spotkaniu czy zadaniu do wykonania. To jeden z najciekawszych wizualnie modeli kalendarzy reklamowych na rynku. Przyciąga wzrok wszystkich osób znajdujących się w jego pobliżu, dzięki czemu treści reklamowe doskonale utrwalają się w świadomości odbiorców.

Planer tygodniowy firmowy pozwala na wygodne zapisywanie list zadań, służbowych obowiązków, planowanie listy zakupów czy rozpisanie posiłków na każdy dzień tygodnia. Dzięki niemu można także łatwo monitorować swoją aktywność fizyczną lub śledzić nawyki. Jest doskonałą alternatywą dla kalendarzy książkowych, które często nosimy w plecakach i torebkach. Każda osoba może dzięki temu mieć mobilną wersję planera z logo, która zawsze ma pod ręką, oraz wygodną wersję stacjonarną znajdującą się w domu. Kalendarz planer można wygodnie położyć na biurku albo na stole, dzięki czemu zawsze jest w zasięgu wzroku. Przez to od razu można zapisać, jakie obowiązki czekają do wykonania oraz na pewno o nich nie zapomnieć.

Jaki reklamowy planer na biurko znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy praktyczne tygodniowe planery z kalendarzem o wymiarach 480mm x 680mm. Każdy planer ma 26 kartek, a każda z nich służy do zapisywania zadań i planów na dwa tygodnie. Dzięki temu lista jest przejrzysta i łatwo sprawdzić, jakie zdania czekają w najbliższej przyszłości. Na dole znajduje się mały kalendarz, na którym znajdują się wszystkie miesiące. Dzięki temu łatwo i szybko można sprawdzić daty kilka miesięcy wprzód i wstecz i odpowiednio planować obowiązki i spotkania.

Cały blok usztywniony jest za pomocą doklejonej od spodu kartonowej podkładki, dzięki czemu planer dzienny z logo jest zabezpieczony przed uszkodzeniami i zagięciami. Karty planera drukowane są na wysokiej jakości białym papierze offsetowym o gramaturze 80g. Pozwala on na bardzo dobre odwzorowanie kolorów nadruku oraz zaprojektowanej grafiki. Karty zadrukowane są w pełnym kolorze CMYK za pomocą druku offsetowego.

W naszej drukarni online wydrukujemy dla Ciebie doskonałe planery z nadrukiem

Pracujemy zarówno z gotowymi projektami graficznymi dostarczonymi nam przez klientów jak i tworzymy atrakcyjne wizualnie terminarze z nadrukiem od podstaw. Nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie optymalny projekt, który na pewno Cię zadowoli. Nasze projekty planerów reklamowych to nie tylko praktyczne nośniki treści reklamowych, ale także mogą stanowić bardzo ciekawą i przyciągającą wzrok ozdobę każdego biurka, na którym się znajdą.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Używany najnowszych narzędzi graficznych oraz technik drukowania, tak aby zaprojektowane przez nas planery z logo stanowiły Twoją doskonałą reklamę, która będzie służyć obdarowanym nią osobom przez bardzo długi czas, pomagać im w planowaniu codziennych obowiązków oraz cieszyć ich oko.

Ceny planerów reklamowych w naszej ofercie

Całościowy koszt zamówienia uzależniony jest od tego, jaki nakład zostanie zamówiony oraz od tego, czy masz już gotowy projekt terminarza czy będziesz korzystać z naszych usług projektowania graficznego. Koszt jednej sztuki planera z nadrukiem uzależniony jest od zamówionego nakładu: im więcej sztuk tym cena jednostki jest mniejsza. Dlatego zdecydowanie polecamy zamawianie większych nakładów, ponieważ jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja. Dokładny cennik netto znajdziesz klikając w konkretny produkt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Sprawdź także naszą ofertę kalendarzy jednodzielnych i trójdzielnych!


2024 © Kalendarze reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.