Personalizowane kalendarze na każdą okazję.

Kalendarze spiralowane z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Kalendarz spiralowany – okazja na przyciągnięcie nowych klientów

Reklamowe kalendarze spiralizowane to bardzo popularny model kalendarza. To właśnie on jest najczęściej spotykany w domach i mieszkaniach. Ze względu na swoją formę kalendarz na spirali jest bardzo praktyczny, a do tego nie zajmuje dużo miejsca na ścianie. Mimo to powierzchnia dostępna na nadrukowanie na nim treści reklamowych jest wystarczająca, aby umieścić wszystkie potrzebne informacje w postaci logo, adresu czy danych kontaktowych. Dlatego też kalendarze spiralizowane są często wybierane przez firmę jako jeden z gadżetów reklamowych wręczanych klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym pod koniec roku. Zdecyduj się na nie także i Ty!

 

Dlaczego kalendarz na spirali z logo to dobra forma reklamy?

Kalendarze reklamowe już od wielu lat stanowią jeden z podstawowych elementów strategii marketingowej firm oraz pomagają w budowaniu świadomości marki oraz jej pozytywnego wizerunku. Zarówno kalendarze spiralizowane firmowe jak i kalendarze trójdzielne czy biurkowe są skuteczną formą reklamy i bardzo praktyczną formą reklamy, która do tego jest nienachalna. Z kalendarzy każdy korzysta każdego dnia, czy to w wersji papierowej czy elektronicznej. Sprawdzamy w nim aktualną datę, pomagają w planowaniu spotkań czy wizyt do lekarza oraz odmierzają czas do ważnych wydarzeń. Nasz wzrok bardzo często kieruje się do kalendarza na spirali z logo czy też innego modelu znajdującego się akurat w pobliżu, przez co treści reklamowe znajdujące się na planszy także zostają zauważone. Dzięki temu utrwalają się w pamięci, a firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

Kalendarze spiralizowane firmowe to nie tylko dobry sposób na marketing. Są też elementem budowania spójnego wizerunku przedsiębiorstwa – taki sam kalendarz wiszący w różnych filiach firmy wpływają na jej odbiór przez klientów. Kalendarze z logo mogą też być wręczane zaufanym partnerom biznesowym i zaprzyjaźnionym firmom jako upominek bożonarodzeniowy lub końcowo roczny.

 

Zalety kalendarzy spiralizowanych dla firm

Kalendarze spiralizowane z logo łączą w sobie wysoką estetykę i funkcjonalność. Składają się one z siedmiu zadrukowanych dwustronnie planszy, na których znajdują się atrakcyjne grafiki reklamowe, a w dolnej części umieszczono kalendarium. Każda plansza reklamowego kalendarza na spirali przypisana jest do osobnego miesiąca. Druk kalendarzy ściennych wykonywany jest metodą cyfrową, co daje duże możliwości personalizacji. Ta metoda pozwala też na szybkie realizowanie zamówień, a jakość druku jest bardzo wysoka. Koszt wydruku kalendarza jest też niższy niż w przypadku innych technik druku, nawet w przypadku niewielkich ilości.

Kalendarz spiralowany dla firm posiada praktyczną zawieszkę, dzięki której można powiesić go w dowolnym miejscu. Jego wymiary to 21cm na 29,7cm, a więc jest to standardowy rozmiar A4. W zależności od preferencji i potrzeb klienta może on zostać zadrukowany w pionie albo w poziomie. Obie wersje są bardzo atrakcyjne i świetnie spełniają funkcje reklamowe. Plansze drukowane są na błyszczącym papierze kredowym, co jeszcze bardziej wpływa na wysoką estetykę produktu.  

 

Kalendarze spiralizowane z logo na zamówienie

Jeżeli chcesz postawić na atrakcyjną i skuteczną reklamę, kalendarz na spirali z treściami marketingowymi będzie wręcz strzałem w dziesiątkę. Zleć nam druk kalendarzy ściennych, a my wykonamy projekt oraz produkt z wysokiej jakości materiałów.

Sprawdź też nasze inne kalendarze reklamowe. Oferujemy między innymi kalendarze jednodzielne, listkowe, plakatowe oraz planery i kalendarze książkowe.2024 © Kalendarze reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.