Personalizowane kalendarze na każdą okazję.

Kalendarze listkowe z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Kalendarze listkowe z logo to dobra reklama na cały rok

Kalendarze reklamowe są doskonałymi nośnikami treści reklamowych. Różne rozmiary oraz możliwość umieszczenia na nich własnego projektu sprawia, że są to niezwykle uniwersalne gadżety reklamowe na każdą kieszeń, które ozdobią wiele przestrzeni. Kalendarze jednodzielne i biurkowe sprawdzą się jako artykuły promocyjne dla biur i partnerów biznesowych, natomiast klientom na pewno spodobają się i przydadzą małe reklamowe kalendarzyki listkowe! Te niezwykle małe (o rozmiarze kart kredytowej) ale wciąż skuteczne nośniki reklamy można nosić w portfelu, kieszonce w torebce albo nawet w kieszeni spodni. Dzięki temu będą towarzyszyć obdarowanym nimi osobom przez cały rok. Z powodzeniem zastąpią wizytówki jako forma identyfikacji wizualnej firm i przedsiębiorców i zawsze będą pod ręką. Dzięki nim kontakt z firmą będzie znacznie ułatwiony, a do tego znajdująca się na nich reklama utrwali się w świadomości odbiorców. Kalendarzyki listkowe z logo posłużą także jako karty biznesowe czy karty lojalnościowe – to, co chcesz na nich umieścić zależy już tylko od Ciebie.

Gdzie rozdawać reklamowe kalendarzyki listkowe 2022?

Te małe kalendarze doskonale sprawdzą się jako gadżety rozdawane podczas targów, konferencji czy spotkań biznesowych. Są bardzo poręczne, dlatego obdarowana nimi osoba będzie mogła od razu schować je do kieszeni i na pewno ich nie zgubi. Kalendarzyki listkowe firmowe będą także miłym dodatkiem do większych artykułów promocyjnych, jak na przykład notesów reklamowych czy pamięci USB.

To także doskonały gadżet reklamowy, który można podarować każdemu klientowi, który odwiedził biuro lub siedzibę firmy. Dzięki temu buduje się pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, a między klientem a firmą nawiązuje się relacja, która może bardzo zaowocować w przyszłości. Dlatego zawsze warto mieć zapas listkowych kalendarzy reklamowych w biurze, zwłaszcza w okolicy początku roku, tak aby móc je rozdawać wielu osobom.

Kalendarze listkowe z nadrukiem w naszej ofercie

Rozmiar kalendarzy listkowych z logo dostępnych w naszej drukarni online to 85x54mm, czyli rozmiar standardowej karty kredytowej. Kalendarzyki drukujemy na matowym papierze kredowym o gramaturze 350g. Są one z obu stron pokryte błyszczącą folią, dzięki czemu pięknie się prezentują, a nadruk jest dodatkowo chroniony przed zadrapaniami czy zachlapaniem. Folia wzmacnia także kolory nadruków i sprawia, że są one bardziej wyraziste. Przyciąga także wzrok do kalendarzyka, a więc sprawia, że zobaczy go znacznie więcej osób. Kalendarzyki kieszonkowe z logoposiadają zaokrąglone rogi, dzięki czemu nie ulegają zagięciom czy pognieceniom ani nie ranią rąk podczas wyjmowania kalendarza z portfela w celu sprawdzenia daty. Nadają tym gadżetom także eleganckiego wyglądu.
Przygotowane przez nas kalendarzyki listkowe dla firm będą towarzyszyć obdarowanym nimi osobom przez cały rok.

Kalendarze listkowe z własnym nadrukiem

Jeżeli nie masz gotowego projektu nadruku, nic nie szkodzi. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne kalendarze listkowe firmowe, które doskonale sprawdzą się jako nośniki treści reklamowych, wizytówki, karty biznesowe czy karty lojalnościowe.

Cena kalendarzy listkowych

Jeżeli chodzi o koszty związane z promocją za pomocą kalendarzy listkowych dla firm, to jest to jedna z najtańszych form reklamy i z pewnością najtańsza jeżeli chodzi o wszystkie kalendarze reklamowe. Cena jednej sztuki uzależniona jest od zamówionego nakładu, będzie to jednak tylko kilkadziesiąt groszy netto. Do ceny należy doliczyć jeszcze koszt przygotowania projektu, jeżeli ma być on wykonany przez naszą agencję. Jeżeli masz swój własny projekt, płacisz jedynie za kalendarze.


2024 © Kalendarze reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.