Personalizowane kalendarze na każdą okazję.

Kalendarz książkowy z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Kalendarze książkowe 2022 - reklama firmy w zasięgu dłoni

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy do oferty kalendarze książkowe firmowe. To bardzo skuteczny gadżet promocyjny, który możesz mieć praktycznie zawsze pod ręką i będzie Ci służył przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kalendarzy reklamowych, wśród których znajdują się także kalendarze książkowe dla firm. Mamy spory wybór i gwarantujemy dużą różnorodność. Dzięki naszym produktom reklama Twojej firmy będzie bardzo atrakcyjna, a przede wszystkim skuteczna i przynosząca długotrwałe zyski. 

Kalendarze książkowe z logo firmy do torebki i plecaka

W tym dziale produktów najchętniej wybierane są kalendarze książkowe A5 personalizowane. Jest to taki rodzaj kalendarza, który może służyć jako terminarz lub praktyczny notes. Personalizacja polega tutaj na wykonaniu grawera z logo firmy lub innej grafiki czy napisu. Kalendarz książkowy firmowy jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Taki rodzaj gadżetu reklamowego można wręczyć pracownikom na jakimś evencie firmowym, ale z powodzeniem można go także dawać swoim nowym, przyszłym i stałym klientom. Z pewnością będzie im służył przez cały rok. Polecamy wybór kalendarzy książkowych A6 na zamówienie, bo wtedy każdy z naszych klientów ma pewność, że wybrał ciekawy i dopasowany do swoich potrzeb produkt. Taka wersja może mieć nie tylko atrakcyjną okładkę, ale również ciekawe wnętrze.

Wśród naszych propozycji znajdują się kalendarze w mniejszym i większym formacie, od A6 do A4 z dodatkowymi stronami na notatki, z książkami adresowymi, strony z wyszczególnionymi godzinami i datami, tak aby każdy mógł wpisać na przykład miejsce, czas i datę konkretnego spotkania, z mapami oraz popularnymi imieninami i najważniejszymi wydarzeniami. Taki kalendarz książkowy z logo zawsze dobrze jest mieć pod ręką, a co za tym idzie musi zmieścić się do torebki, teczki czy plecaka. Wybierając taką propozycję można zamówić dowolną ilość produktów, które będą posiadały nazwę i logo firmy, a nawet jakieś interesujące i nawiązujące do działalności grafiki.

Jakość kalendarzy książkowych dla firm

Wszystkie produkty występujące w naszej ofercie cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Nasze kalendarze książkowe z logo firmy mogą mieć twarde okładki, ozdobne przeszycia oraz zakładki lub wszywane tasiemki. Takie elementy sprawiają, że kalendarze stają się bardzo atrakcyjne wizualnie, a do tego są one praktycznymi dodatkami ułatwiającymi korzystanie z produktu.

Firmowe kalendarze książkowe oprócz części z kalendarium posiadają także inne ważne części, jak na przyład mapa Polski, planer roczny czy miejsce na notatki oraz numery telefonów i adresy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kalendarze wręczane są potencjalnym kontrahentom i to właśnie dlatego też, ciągle tworzymy nowe wzory i formaty. Jeśli będziesz poszukiwać czegoś unikalnego, to przejrzyj przygotowane przez nas propozycje.

Kalendarz książkowy z nadrukiem

Każdy znajdzie tutaj idealny dla siebie reklamowy kalendarz książkowy. Mamy kalendarze w wersji tygodniowej i dziennej. Taki gadżet będzie odpowiedni dla każdego przedsiębiorcy, nauczyciela, studenta a nawet ucznia, który zapisze w kalendarzu swój plan lekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy także inne nasze modele, jak na przykład kalendarze jednodzielne, trójdzielne czy plakatowe. Każdy z nich jest doskonałym nośnikiem treści reklamowych, które będą widoczne przez 365 dni w roku. Postaw na jakość i profesjonalizm.

 2024 © Kalendarze reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.