Personalizowane kalendarze na każdą okazję.

Kalendarze jednodzielne z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Reklamowe kalendarze jednodzielne działają podobne do kalendarzy trójdzielnych, jednak są od nich mniejsze i zajmują mniej przestrzeni na ścianie. Doskonale pasują do każdego miejsca, w którym się znajdą. Idealnie sprawdzą się natomiast w mniejszych pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr wolnego miejsca. 

W wielu miejscach, które codziennie odwiedzają ludzie, można dostrzec kalendarze reklamowe. Znaleźć je można w biurach, w szkole, w urzędach, w banku, w recepcjach czy u lekarza. Dzięki temu kalendarze jednodzielne firmowe są doskonałymi nośnikami treści reklamowych i są chętnie wykorzystywane w celach promocyjnych przez firmy i przedsiębiorców.Kalendarze jednodzielne z logo w naszej ofercie

W ofercie posiadamy reklamowe kalendarze jednodzielne zarówno z płaską jak i wypukłą główką, czyli elementem kalendarza, na którym znajduje się główne zdjęcie. Do główki przyklejone jest tak zwane kalendarium, czyli 12 osobnych kartek z miesiącami. W przeciwieństwie do kalendarzy trójdzielnych, które posiadają trzy kalendaria równej wielkości (jeden miesiąc do przodu i do tyłu), na kalendarzu jednodzielnym dla firm największy jest aktualny miesiąc, a wcześniejszy i kolejny umieszczone są pod spodem w mniejszym rozmiarze. Do każdego kalendarza jednodzielnego firmowego dołączony jest pasek z okienkiem wskazującym aktualny dzień tygodnia. Dzięki temu łatwo można śledzić daty i nie ma mowy o pomyłce co do tego, jaki mamy aktualnie miesiąc. Kalendarium jest klejone, dlatego kartki można wygodnie i szybko zrywać.


Oferujemy kalendarze jednodzielne z nadrukiem najwyższej jakości

Kalendarium drukowane jest za pomocą druku offsetowego w kolorze czarnym i czerwonym, a w każdym bloku znajduje się 13 kartek. Oferujemy możliwość zadrukowania plecków oraz główki kalendarza jednodzielnego z logo w pełnym kolorze. Główki w wypukłych kalendarzach jednodzielnych wystają na 5mm i tworzą efekt poduszki. Zarówno główki płaskie jak i wypukłe pokryte są błyszczącą folią i są dodatkowo usztywnione dzięki podklejeniu od spodu paskiem tektury. Główka i plecki drukowane są na papierze kredowym 350g. Na górze kalendarza znajduje się dziurka umożliwiająca jego zawieszenie na ścianie. Rozmiary kalendarzy jednodzielnych z naszej oferty to 300 mm x 515 mm (całość), 300 mm x 310 mm (plecki), 300 mm x 205 mm (główka). Daje to mnóstwo miejsca na Twoją reklamę, która dzięki temu jest bardzo wyraźna!


Cena jednodzielnych kalendarzy firmowych w naszej drukarni online

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych przez nas kalendarzy. Koszt netto jednej sztuki uzależniona jest od zamówionego nakładu: im więcej zamówionych sztuk tym cena jednostkowa jest niższa. Dlatego polecamy zakup większych nakładów kalendarzy jednodzielnych z nadrukiem i rozdawanie ich jako atrakcyjne gadżety reklamowe dla klientów, partnerów biznesowych lub pracowników.Zaprojektujemy dla Ciebie reklamowe kalendarze jednodzielne dostosowane do Twoich potrzeb

Nie masz przygotowanego własnego projektu kalendarza jednodzielnego dla firm? Szukasz profesjonalnego kalendarza, który będzie godnie reprezentował Twoją firmę? A może potrzebny Ci fajny kalendarz na prezent o luźnym charakterze? Przygotujemy dla Ciebie doskonały projekt, który na pewno Cię zadowoli. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług. Dzięki naszej drukarni online stworzysz niepowtarzalny kalendarz reklamowy, który nie tylko bardzo przyda się obdarowanym nim osobom, ale także będzie skutecznym nośnikiem treści reklamowych.


Kalendarz jednodzielny ze logo firmy może być praktycznym prezentem

Kalendarz to nie tylko narzędzie służące do promocji. Sprawdzi się także jako prezent na wiele okazji. Kalendarz jednodzielny z nadrukiem może być upominkiem dla wyjątkowej osoby, który zostanie jej podarowany na urodziny, imieniny czy rocznicę. Dzięki takiemu prezentowi każdy się uśmiechnie. Będzie on przypominać o radosnych chwilach albo ważnych wydarzeniach z życia.


2024 © Kalendarze reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.