Personalizowane kalendarze na każdą okazję.

Kalendarze biurkowe z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Kalendarze biurkowe 2022

Kalendarz biurkowy firmowy to jeden z najbardziej skutecznych i najczęściej wykorzystywanych gadżetów reklamowych w różnych firmach. Z racji ich funkcjonalności stosują je firmy o różnych profilach działalności i stawiają na biurkach jako reklamę swojego przedsiębiorstwa. Sprawdzają się równie dobrze co planery i terminarze biurkowe, jednak są od nich poręczniejsze i zajmują znacznie mniej miejsca. Kalendarz na biurko z logo można dowolnie przestawić w każde miejsce, dzięki czemu zawsze pozostaje w zasięgu wzroku i doskonale spełnia swoje zadanie. 

Kalendarz biurkowy dla firm

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze biurkowe reklamowe klejone w formie piramidki,  kalendarze na spirali oraz kalendarze leżące. Najpopularniejszą formą jest kalendarz stojący z logo w formie piramidki, który dzięki swojemu prostemu kształtowi zmieści się na każdym biurku, dodatkowo pozwalając odpowiednio zorganizować nasz czas. Jest to zatem nie tylko praktyczny gadżet, który znacznie pomaga w życiu, ale także ciekawa ozdoba, która przyciąga wzrok. Tym bardziej, jeżeli zostaną na nim umieszczone atrakcyjne treści reklamowe w formie wizualnej. 

Stojący kalendarz biurkowy z logo firmy 

Kalendarz biurkowy firmowy jako gadżet reklamowy świetnie sprawdzi się przy organizacji czasu pracy. To doskonała forma promocji firmy połączona z praktycznością, funkcjonalnością i estetyką wykonania. Idealnie sprawdzi się jako forma rozpisywania zadań w firmie, urzędzie, szkole czy nawet w domu. Na powierzchni reklamowego kalendarza stojącego możemy umieścić dowolną grafikę, a także logo i dane Państwa firmy. Forma kalendarza pozwala na tworzenie drobnych zapisków z ważnymi wydarzeniami. Nasze kalendarze idealnie dopasują się do każdego firmowego biurka jednocześnie pełniąc funkcję przydatnego organizera.

Funkcje kalendarza biurkowego

Żyjemy w ciągłym pośpiechu. Często zdarza nam się zapominać o ważnych wydarzeniach. Kalendarz reklamowy to narzędzie, które może nam pomóc w przypominaniu o najważniejszych terminach. W kalendarzu biurkowym z logo można notować terminy spotkań, ważne numery telefonów, a nawet urodziny czy imieniny bliskich Ci osób. Kalendarz piramidka świetnie sprawdzi się również jako miejsce na notatki. Zwiększa dzięki temu efektywność naszej pracy i pomaga ustalić wymarzony urlop, a przez wzgląd na jego codzienne użytkowanie na długo pozostaje w pamięci klientów.

Kalendarz na biurko z logo - skuteczna promocja Twojej firmy

Najlepsza promocja to taka, która trwa nieprzerwanie. Wykorzystanie w promocji gadżetu reklamowego w formie firmowego kalendarza na biurko pozwoli Ci na działania marketingowe przez cały rok. Kalendarz stojący na biurku pracownika lub obdarowanej osoby jest bowiem na tyle charakterystycznym gadżetem, z dużą ilością miejsca na grafikę reklamową, że nigdy nie pozostanie niezauważony.

Stawiamy na jakość wykonania

Każdy wykonany przez nas kalendarz biurkowy z logo pozostaje idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Kładziemy nacisk na jakość i solidność wykonania. Wszelkie detale wykończeniowe kalendarza dobieramy tak, aby zapewniały wysoki standard wykonania. Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie projekt, na którym mogą znaleźć się Twoje logo, dane kontaktowe oraz przesłane przez Ciebie grafiki. Po jego akceptacji wykonamy skuteczny gadżet reklamowy, który z powodzeniem wykorzystasz do promocji swojej firmy przez cały rok.  

Polecamy także inne modele kalendarzy, czyli między innymi kalendarze trójdzielne, jednodzielne oraz plakatowe. Każdy z nich to wizytówka Twojej firmy, która będzie wisieć na ścianie przez 365 dni.


2024 © Kalendarze reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.